Kategorija Juhe in kreme

Vodna kreša: okusna in enostavna
Juhe in kreme

Vodna kreša: okusna in enostavna

Slasten sezonski recept, vodna kreša je prava poslastica! Sestavine za 4 osebe: 2 šopa vodne kreše (približno 400 g) 2 krompirja 1 šalotka 1 gumb masla liter vode 1 žlica krem ​​kreme (neobvezno) sol in sveže mleti poper Preberite tudi: vsi naši članki in recepti, namenjeni vodni kreši Recept za vodno krešo Začnite tako, da krompir olupite in nato operete pod mrzlo vodo.

Preberi Več

Juhe in kreme

Vodna kreša: okusna in enostavna

Slasten sezonski recept, vodna kreša je prava poslastica! Sestavine za 4 osebe: 2 šopa vodne kreše (približno 400 g) 2 krompirja 1 šalotka 1 gumb masla liter vode 1 žlica krem ​​kreme (neobvezno) sol in sveže mleti poper Preberite tudi: vsi naši članki in recepti, namenjeni vodni kreši Recept za vodno krešo Začnite tako, da krompir olupite in nato operete pod mrzlo vodo.
Preberi Več